top of page

Kurumsal hayattan sıkılıp kendi işimi kurma hayalim değildi Make My Day. Çok severek çalıştığım bir sektörün ülke koşulları sebebi ile kötüye gitmesi ile "Başka ne yapabilirim?" krizinden doğdu tüm projem. Terör olaylarının arttığı, darbe girişiminin yaşandığı, ekonominin geleceğinin belirsiz olduğu 2016 yılında herkesin gününü güzelleştirecek bir şeyler yapmalıyım düşüncesi ile bu yolculuğa başlamış oldum.

 

2016 yılının Aralık ayında şirketimi kurup "Kendin Yap Kutuları" ile başladığımda bambaşka hedef ve hayallerim vardı. Bir girişimde yapılabilecek tüm hataları yapıp edindiğim dersler sonrası pes etmek yerine devam etme, hatalarımı tekrarlamama, girişimimi yenileme ve vizyonumu geliştirme kararı aldım.
 

Bugüne kadar bir şey öğrendiysem; her an her şey hayal ettiğiniz ve planladığımız gibi gitmeyebilir. Hayat önüme hep yeni fırsatlar çıkarırken çıkış noktam 2017 Nisan ayında bir şirkette Kendin Yap Atölyesi ile oldu. İş hayatı stresinden, evde bekleyen sorunlardan, sürekli durmayan telefonlardan uzak, beraber üretmeye çok ihtiyacımız olduğunu anladığım an #makemydaykurumsal #makemydayworkshops projelerine ve bu girişimin bir platform olması yolunda çalışmalara başladım.

Make My Day, insanların günlerini deneyimler yolu ile güzelleştirmeyi amaçlayan bireysel ve kurumsal seminer, atölye ve etkinlikler tasarlayan bir platformdur. “Yapmaya, üretmeye ve öğrenmeye başlayan herkesin günü güzelleşir.” düşüncesinden yola çıkarak gününü güzelleştiren atölye, deneyim, seminer ve eğitimler planlıyoruz.


En yakın zamanda gününü güzelleştirmek ve tanışmak üzere ! 

Make My Day Kurucu
Lara Talvi 
lara.talvi@makemydaytr.com

a (40).JPG

Ekibimiz

bottom of page