top of page

KURUMSAL DENEYİMLER

Kurumsal iyi yaşamı destekleyen ve çalışanların gelişimine odaklanan bir yaklaşımla ilerliyoruz. Gelişim, iş birliği, takım çalışması, ve dayanışma ruhuyla;

İyi Yaşam, Sürdürülebilirlik, Beslenme ve Mutfak, Hobiler ve Sanat alanlarının geniş yelpazesinde 600'ü aşkın farklı seminer ve deneyimle sizlere sunuyoruz.

Deneyimli eğitmen ve konuşmacılar eşliğinde düzenlediğimiz bu etkinliklerle çalışan memnuniyetini artırarak kurumsal birlikteliği en üst seviyeye taşımayı amaçlıyoruz.

Ofislerinize, toplantılarınıza ve şirket içi etkinlik günlerinize kurumsal deneyimlerimizle birlikte konuk oluyoruz.

 

Mutfakta bir araya gelerek lezzetli yemekler hazırlıyor, enerjimizi dansla yükseltiyor, bilinçli farkındalığın gücünü keşfediyoruz. Nefes alma teknikleriyle günlük stresimizi azaltıp zihnimizi sakinleştirirken, sanatın her alanına dokunarak yaratıcılığınızı renklendiriyoruz.

 

Kurumsal değerlerinizi ve misyonunuzu göz önünde bulundurarak, her anın anlamını ve etkisini artırmak için özgün deneyimler tasarlıyoruz. Bu etkinliklerle ekip ruhunu güçlendiriyor, iletişimi sağlamlaştırıyor ve birlikte çalışmanın keyfine varıyoruz.

Sizlere unutulmaz ve sıra dışı bir gün yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.

Covid dönemi başlangıcından itibaren, içeriklerimizi dijital platformlara da taşıyarak şirket çalışanlarına özel eşsiz deneyimler sunmaya devam ettik. Bu süreçte, yola çıktığımız günden bugüne kadar yüz bine yakın şirket çalışanı ve aile üyeleri ile bir araya geldik. Online etkinliklerimiz sadece bilgi aktarımı değil, aynı zamanda etkileşimli seminer, oyunlar ve atölye çalışmaları düzenleyerek katılımcıların interaktif bir deneyim yaşamalarını sağladık.

Make My Day olarak amacımız, özel günler ve atölyeler için 'kendin yap' kitleri sunarak ekip motivasyonunu artırırken, tüm şehirlerdeki ofisleri kapsamak;  yaratıcılığı desteklemek ve takım çalışmasını güçlendirmektir.

 

Kendin Yap Kitlerimiz müşteri beklentilerine uygun olarak özelleştirilmekte olup, içeriklerimiz eğlenceli ve etkileşimli etkinlikleri kapsamaktadır.

Çalışanlarımızı bir araya getirmeye ve onlara ilham verici deneyimler sunmaya devam ediyoruz. Bu kutularla anılar yaratmak ve etkileyici etkinlikler düzenlemek için görüşmek dileği ile.

bottom of page