top of page

KURUMSAL DENEYİMLER

Kurumsal iyi yaşamı destekleyen ve çalışanların gelişimini ön planda tutan bir yaklaşımla hareket ediyoruz. İş birliği ve dayanışma ruhuyla;

İyi Yaşam, Sürdürülebilirlik, Beslenme ve Mutfak, Hobiler ve Sanat alanlarının geniş yelpazesinde 400'ü aşkın farklı seminer ve deneyim sunuyoruz. Alanında deneyimli eğitmen ve konuşmacılar eşliğinde düzenlediğimiz bu etkinliklerle çalışan memnuniyetini artırarak kurumsal birlikteliği en üst seviyeye taşımayı amaçlıyoruz.

 

Ofislerinize, toplantılarınıza ve şirket içi etkinlik günlerinize kurumsal deneyimlerimizle birlikte konuk oluyoruz. Mutfakta bir araya gelerek lezzetli yemekler hazırlıyor, enerjimizi dansla yükseltiyor, bilinçli farkındalığın gücünü keşfediyoruz. Nefes alma teknikleriyle günlük stresimizi azaltıp zihnimizi sakinleştirirken, sanatın her alanına dokunarak yaratıcılığınızı renklendiriyoruz. Kurumsal değerlerinizi ve misyonunuzu göz önünde bulundurarak, her anın anlamını ve etkisini artırmak için özgün deneyimler tasarlıyoruz. Bu etkinliklerle ekip ruhunu güçlendiriyor, iletişimi sağlamlaştırıyor ve birlikte çalışmanın keyfine varıyoruz.

Sizlere unutulmaz ve sıra dışı bir gün yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.

Covid dönemi başlangıcından itibaren içeriklerimizi online platformlara taşıyarak, uzakta olan şirket çalışanlarına özel eşsiz deneyimler sunmayı sürdürdük ve ve yola çıktığımızdan beri 32432 çalışanla bir araya geldik. Online etkinliklerimizde sadece bilgi aktarımı değil, aynı zamanda etkileşimli seminerler, eğitimler ve atölye çalışmaları düzenleyerek katılımcıların interaktif bir deneyim yaşamasını sağladık. Çalışanlarımızı bir araya getirmeye ve onlara ilham verici deneyimler sunmaya devam ediyoruz. Make My Day olarak, özel günler ve atölyeler için kendin yap kitleri sunarak ekip motivasyonunu artırmayı, yaratıcılığı desteklemeyi ve takım çalışmasını güçlendirmeyi hedefliyoruz. Kutularımız, müşteri beklentilerine uygun olarak özelleştirilmekte olup, içeriklerimiz eğlenceli ve etkileşimli etkinlikleri kapsamaktadır. Bu kutularla unutulmaz anılar yaratmak ve etkileyici etkinlikler düzenlemek için sabırsızlanıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

İYİ YAŞAM SEMİNER VE ATÖLYELERİ

HOBİ VE SANAT SEMİNER VE ATÖLYELERİ

YİYECEK, İÇECEK BESLENME ATÖLYE VE SEMİNERLERİ

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK SEMİNER VE DENEYİM ATÖLYELERİ

ÇOCUK VE AİLE ÖZEL SEMİNER VE ATÖLYELER

KENDİN YAP KİT İÇERİKLERİ

KADIN GİRİŞİMCİLER ÖZEL HEDİYE KİTLERİ

İçerik dosyalarımızı talep etmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page