top of page

KURUMSAL DENEYİMLER

Kurumsal iyi yaşamı destekliyor, çalışanların iyi oluşunu ön plana alıyor,

ekipler arası iletişimi arttırıyor aynı masa etrafında seminer ve deneyimlerimizle

birlikte öğreniyor, gelişiyor ve üretiyoruz.

Çalıştığımız şirketlerin talepleri doğrultusunda

İYİ YAŞAM, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, BESLENME VE MUTFAK, HOBİ VE SANAT

ana başlıkları altında hazırladığımız 400’ü aşan farklı seminer ve deneyim içerikleri eşliğinde bir araya geliyoruz. Bu sayede; ekip içi iletişimi güçlendiriyor, ekip motivasyonunu arttırıyor, yaratıcı düşünceyi destekliyor, aidiyet duygusu yaratıyor ve verimliliği arttırıyoruz.

25.png

Ofisinize, toplantılarınıza, şirket içi etkinlik günlerinize, yönetici sunumlarınıza kurumsal deneyimlerimiz ile konuk oluyoruz.

Hep birlikte mutfağa girdiğimiz, dans ettiğimiz, bilinçli farkındalık nedir öğrendiğimiz, nefes aldığımız, tuvalleri renklendirdiğimiz, kahve demlediğimiz, şarap tadımı yaptığımız yüzlerce farklı içerikle hizmet veriyoruz.

93.png

ONLINE

Covid döneminin ilk haftasından itibaren içeriklerimizi online platformlara da entegre ettik. Farklı şehir ve ülkelerde, evlerde, ofislerde olan şirket çalışanları ile düzenli olarak bir araya gelerek kurumların kültürünü pekiştirmeye, bir arada olmaya devam ettik. Seminerler, eğitimler, atölyeler farklı konu başlıklarında sohbetler ve oyunlar eşliğinde devam eden online deneyimlerimizde 2021 yılında yaklaşık 10.000 şirket çalışanı ile bir araya geldik

29.png
98.png

KİT GÖNDERİMİ

Tarif ve malzemeleri hazır Make My Day Kendin Yap kutularının içeriğini şirketlerin istedikleri özel günler ve ve özel hazırlanan atölyelere göre oluşturmaktayız.

Ekip motivasyonunu, yaratıcılığı ve takım çalışmasını destekleyen proje ve etkinlikler ile şirket çalışanlarının günlerini güzelleştiriyoruz.

26.png

YÜZ YÜZE DENEYİM
VE SEMİNERLER

bottom of page