Sıkça Sorulan Sorular

Make My Day nasıl çalışır?

 

Kendin Yap kutu: Make My Day konseptini seç.1-3-6 Aylık abonelik paketini seç. Her ay sürpriz kendin yap içerikleri malzeme ve tarifleriyle kapına gelsin.
 

Kutunu aç, tarifleri oku ve her ay yeni projeleri kendin yap, gününü güzelleştir!

Hediye sepeti, workshop ve organizasyonlar için mail adresimizden iletişime geç!

 

 

Make My Day teslimat süreci nasıl işliyor?

 

Vermiş olduğun siparişler her ayın ilk haftası yola çıkar ve adresine ulaşır.

Daha sonra görenler beğenenler tekrar isteyenler kutularını ayın üçüncü haftasına kadar sipariş verebilirler. İkinci teslimatımız her ayın 3. haftası olacaktır. Bu  teslim gününden sonra vereceğin tüm siparişler bir sonraki ayın kutusu için olacaktır.

Make My Day bir süre için sadece İstanbul’dan sipariş almaktadır.

 

 

 

Konseptleriniz tam bana göre. Üye olup uzun vadeli sipariş vermek istiyorum. En fazla ne kadar süre için kutularınızı alabilirim?

 

Üyelik paketlerimiz aylık, 3 aylık ve 6 aylık olarak üçe ayrılmaktadır. Avantajlı fiyatlar için üyeliklerimizden yararlanıp tercihine göre sipariş verebilirsin. Böylece sipariş verdiğin her ay kadar kapında gününü güzelleştirecek kutular bulursun :) Üyeliğin içinde konsept değişikliği yapabilirsin. Örneğin 3 aylık Craft & Make kutusu alıp kutuların teslim tarihine 10 gün kalana kadar info@makemydaytr.com adresinden konsept değişiklik talebini bize bildirebilirsin.

 

Make My Day kutularını hediye etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

 

Satın alma işlemin esnasında sepetim sayfasında seçtiğiniz konsept kutuyu hediye olarak göndermek istediğini Sipariş Notu bölümünde belirtmen ve notunu yazman yeterli. Gerisini Make My Day ailesinin sihirli ellerine bırakın…

 

Kişiye özel hediye kutuları için de bizimle iletişime geçmen yeterli.

 

 

Satın almış olduğum kutuyu iade edebilir miyim?

 

Kutunuzu teslim gününden sonra 3 iş günü içinde herhangi bir kullanım yapmadığınız taktirde iade edebilirsiniz. Kutunuzla ilgili yaşadığınız tüm sorunları öğrenmek ve Make My Day tecrübesini sizler için iyileştirmek için elimizden gelen yapmak isteriz. Herhangi zarar görmüş veya eksik ürün bildirimi ile diğer görüşleriniz için lütfen info@makemydaytr.com adresinden bizimle iletişime geçin. Make My Day ailesi olarak sizi her zaman mutlu etmek önceliğimiz.

 

 

Üyeliğimi iptal edebilir miyim?

 

3 veya 6 aylık üyemiz oldun ve üyeliği iptal etmek mi istiyorsunuz. İptal ediyor olman üzücü fakat tek yapmanız gereken teslimat tarihinden en geç 10 gün evvel info@makemydaytr.com adresine mail atman. Üyeliğinin indirim oranları düşülerek iptali yapılacaktır. Bu günü geçirdiğin taktirde ödemen alınacak ve bir sonraki ayın paketin teslimatı yapılacaktır.

 

 

Kutulardaki içerikleri yapabilmek için ne kadar bilgili olmalıyım?

 

Tüm Make My Day içerikleri herkesin kolaylıkla ve hızlıca yapabileceği proje ve tariflerden oluşmaktadır. Herhangi bir konuda bilgili olmana gerek olmamakla birlikte öğrenmeye ve eğlenmeye istekli olman son derece yeterlidir. Tarif kartında yer alan adımları dikkatli biçimde okumanve takip ederek uygulaman ortaya harika ürünler çıkarmana yeterli olacaktır.

 

 

Kutularınızı çocuklarım için satın alabilir miyim?

 

Kutularımızda yer alan proje ve tarifleri 16 yaş üzeri herkes rahatlıkla tamamlayabilir. Daha küçük yaştaki Make My Day müdavimlerinin ise yanlarında ebeveyenleri ile birlikte bu eğlenceye dahil olmalarını öneriyoruz.

 

 

Sağlık açısından dikkat etmem gereken unsurlar nelerdir?

 

Make My Day felsefesi öncelikle proje ve tarifleri yaparken keyifli bir süreç geçirmeni sonrasında da kendi ürettiğin birbirinden farklı ürünleri kullanmanı öngörür.

Bu nedenle, yapacağın proje ve tariflerde yer alan tüm içeriklerin detaylarını seninle paylaşıyoruz. Ancak, alerjik olduğunuz bir malzemeyi tespit ettiğin durumda kutunu bir sevdiğine hediye etmen onları da çok mutlu edecektir.

 

 

Sürdürülebilirlik ve geri dönüşüm konusunda neler yapıyorsunuz?

 

Make My Day felsefesinin yapıtaşlarından bir tanesi sürdürülebilirliktir. Amacımız, sizlerle birlikte dünyayı daha güzel ve eğlenceli bir hale getirme yolunda bir katkımız olmasıdır.

Bu nedenle, tüm kutularımız tekrar kullanılabilir ve geri dönüşümlü ambalajlardan oluşmakta, tüm içeriklerimizde bulabildiğimiz ölçüde organik ürünler kullanılmakta ve olabilecek en kaliteli ve sağlıklı malzemeler seçilmektedir.

 

 

Daha fazlası için...

 

Herhangi başka bir sorun olursa bizimle info@makemydaytr.com adresinden iletişime geçebilirsin :)

 

 

 

 

 
Make My Day sepetinizde ürün bulunmamaktadır.