Ödeme ve Teslimat

 

1) Havale ve EFT ile Ödeme

 

Banka Havalesi veya EFT  yaparak

TR 71 0006 7010 0000 0049 6916 29 IBAN numaralı Yapı Kredi bankası ve

TR 22 0006 2001 1300 0006 2991 90 IBAN numaralı Garanti Bankası

hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

DELA HEDİYELİK EŞYA TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş.

2) Kredi Kartı ile Ödeme

 

Sitemiz üzerinden tüm kredi kartıları ile online tek ödeme sisteminden yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 15 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

4) Teslimat 

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin teslimatı her ayın ilk ve üçüncü haftası yapılacaktır. Bu tarihler 1 ay öncesinden sitede açıklanacaktır.

info@makemydaytr.com adresine mail atarak teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece İstanbul ili için geçerlidir

 

5) Ödeme Takibi 

 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

 

6)Teslimat Hataları

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@makemydaytr.com  mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

 

 

 
Make My Day sepetinizde ürün bulunmamaktadır.